Çfarë të bën të dukesh seksi, sipas Morenës

21 qershor 22:50

Morena Taraku është bërë e gjallë me një seri fotosh tepër seksi në rrjetet sociale

Bukuroshja dhe këngëtarja kosovare, e cila më shumë po e zhvillon karrierën e modeles në Turqi, ka postuar sot dy foto me një thënie interesante poshtë tyre.

“Nuk ka asgjë më seksi se besimi…por me vjen keq çfarë mendoni për të brendshme”, ka shkruar ajo.

Kujtojmë se Morena është njëra prej vajzave më seksi tek shqiptarët, derisa përpos modelimit ajo po zhvillon karrierë edhe si këngëtare.

/Express/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Belgjika e ka shënuar edhe golin e dytë në ndeshjen…