Belgjika shënon golin e dytë (Video)

21 qershor 22:46

Belgjika e ka shënuar edhe golin e dytë në ndeshjen ndaj Finlandës dhe do ta mbyllë grupin në vendin e parë me 9 pikë.

Romelu Lukaku ishte realizator i golit të dytë për belgët, derisa sulmuesi e kishte shënuar një gol edhe me herët, po i cili u anulua për shkak të pozitës jashtë loje.

/Epoka e re/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Arta Elezaj ka filluar shumë më herët sezonin e bikineve…