Chelsea nuk llogaritë në Kepan, synon portierin e Udineses

04 shkurt 14:06

Skuadra e Chelseat më 8 gusht të 2018-ës pagoi shifrën prej 80 milionë eurove për Kepa Arrizabalaga, i cili u bë portieri më i shtrenjtë në historinë e futbollit.

25-vjeçar nuk po ka paraqitje stabile, për çka është kritikuar shpesh edhe nga Frank Lampard, kurse në ndeshjen e fundit ndaj Leicesterit portieri  u la në bankën rezervë.

Chelsea po synon shitjen e Kepas dhe blerjen e portierit të Udineses, Juan Musso.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ish-zëvendëskryeministri Enver Hoxhaj i ka dorëzuar detyrën zëvendëskryeministrit të ri…