Hoxhaj i dorëzon detyrën e zëvendëskryeministrit Hotit

04 shkurt 14:05

Ish-zëvendëskryeministri Enver Hoxhaj i ka dorëzuar detyrën zëvendëskryeministrit të ri Avdullah Hotit.

Hoxhaj në llogarinë e vet në “Facebook” ka postuar një fotografi me Avdullah Hotin.

“Sot i dorëzova detyrën zëvendëskryeministrit Avdullah Hoti. E urova për detyrën e re dhe e informova për punët e kryera dhe ato që e presin”, ka shkruar Hoxhaj.

Sot i dorëzova detyrën Zevendëskryeministrit Abdullah Hoti. E urova për detyrën e re dhe e informova për punët e kryera dhe ato që e presin.

Gepostet von Enver Hoxhaj am Dienstag, 4. Februar 2020

/Epoka e re/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministrit në largim, i Punëve të Jashtëm (MPJ), Behgjet Pacolli…