Chelsea shënon ndaj Milanit (video)

05 tetor 21:39

Chelsea ka kaluar në epërsi ndaj Milanit, në ndeshjen e vlefshme për fazën e grupeve të Champions League. Ishte minuta e 24-të kur Wesley Fofana tundi rrjetën për vendasit.

E gjithë kjo ndodhi pas një tollovie në zonë, ku mbrojtësi u gjet më së miri për ta dërguar topin pas shpinës së portierit Tatarusanu.

 

 

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Në një atmosferë të jashtëzakonshme dhe me një super spektakël…