Chelsea shkëlqen ndaj Burnleyt

28 tetor 2018 | 16:44

Krahas ndeshjes Crystal Palace-Arsenal, sot në Premier Ligë është zhvilluar edhe ndeshja Burnley-Chelsea (0-4).

Fituese doli skuadra e Chelseat, e cila tregoi lojë të mirë dhe shënoi plotë katër gola. Shënues për skuadrën e drejtuar nga Maurizo Sarri ishin Alvaro Morata, Ross Barkley, William dhe Ruben Loftus-Cheek.

/Epoka e re/

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, në një intervistë për gazetën…