Chris Martin mohon të jetë puthur me Dua Lipën

03 tetor 2019 | 11:45

Këto ditë ka pasur thashetheme se Chris Martini është parë duke u puthur me Dua Lipën në skenën e festivalit Glastonbury, gjatë fundjavës.

Por, 42-vjeçari, solisti i Coldplay, ka mohuar spekulimet se ai ka puthur 23-vjeçaren.

“Ne duam të konfirmojmë se Chris Martin dhe Dua Lipa nuk u puthën në Glastonbury dhe janë vetëm miq”, ka thënë një përfaqësues i Chrisit në një deklaratë për “Daily Mail”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
ADIL OLLURI  VRASËSI I TITOS  E kanë vrarë Titon! Tito…