Christina Aguilera nis turneun në shtator

11 maj 11:27

Christina Aguilera do ta nisë turneun në shtator të këtij viti. Albumi i ri i këngëtares me titull “Liberation” do të publikohet të premten.

Është bërë me dije se kushdo që blen një biletë për ndonjërin koncert të artistes do të marrë një kopje të CD-së.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ariana Grande dhe Mac Miller i kanë dhënë fund lidhjes…