Çiftet e ‘play-off’-it në Ligën e Evropës

25 shtator 12:52

Me ndeshjet e kompletuara të raundit të tretë kualifikues në Ligën e Evropës, tani dihet çiftet e fazës “play-off”.

Faza “play-off”, është faza e fundit kualifikuese për Ligën e Evropës.

Pjesë e kësaj faze janë skuadra të njohura si Celtic, PSV, Wolfsburg, Basel, Milan, Dinamo Zagreb, Rangers, Tottenham dhe Galatasaray, pa harruar edhe kampionët e Shqipërisë, Tiranën, që e pret një sfidë aspak e lehtë përballë Young Boys. Ndeshjet e fazës “play-off” luhen më 1 tetor.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Pavarësisht që forca të shumta të EULEX-it po shihen në…