Çifti 89-vjeçar ribashkohet pas 72 vjetësh

07 shkurt 10:43

Dashuria e fëmijërisë së dy 89-vjeçarëve po kurorëzohet në martesë 75 vjet pasi ato u takuan për herë të parë. George Coffin dhe Irene Lanning nisën një lidhje në moshën 14-vjeçare që zgjati vetëm tre vjet.

Por, kur Coffini i dha fund marrëdhënies së tyre, u larguan dhe u martuan me partnerë të ndryshëm. Coffin dhe Lanning vitin e kaluar janë takuar në funeralin e një miku të përbashkët.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Prof. dr. Nusret Pllana Recension Përkufizimi Një vepër që shqyen…