Çifti i famshëm drejt divorcit?

22 dhjetor 10:36

Kim Kardashian dhe Kanye West janë ndër personat më të njohur në botë prej jetës luksoze që bëjnë. Pak kohë më parë Kimi realizoi festën e foshnjës që do të vijë shumë shpejt në jetë, të cilën e kanë bërë me një nënë surrogate.

Ndërkohë po qarkullojnë fjalë se marrëdhënia e tyre do të përfundojë në divorc menjëherë sapo të lindë fëmija. Thuhet se Kimi ka vendosur që fëmijën e tretë do ta rrisë e vetme, pa ndihmën e bashkëshortit.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Silvester Stalone është duke u hetuar nga polica mbi akuzën…