City kërkon Mbappen

16 prill 2018 | 10:25

Manchester City raportohet se ka bërë gati planet për ta transferuar Kylian Mbappen nëse del që Paris Saint-Germaini ka thyer rregullat e “Fair-Playit Financiar”.

Lajmi është bërë me dije nga “The Mirror”. Mbappe ka pasur 38 paraqitje këtë sezon për PSG-në duke realizuar 19 gola dhe duke regjistruar 17 asistime.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Nëse Real Madridi planifikon të fitojë për të tretën herë…