Çmenduri në Katar, Jennifer Lopez merr 2 milionë dollarë për 20 minuta koncert (Video)

15 nëntor 16:55

Duket se “dashuria” për Jennifer Lopez kushton dhe madje shumë shtrenjtë. Së fundmi diva ka marrë 2 milionë dollarë për vetëm 20 minuta që ka kënduar në hapjen e qendrës tregtare super luksoze në Katar.

Veç kësaj 49-vjeçarja ka marrë edhe 1 milion dollarë shpenzime në këtë qendër, pa përfshirë edhe shpenzimet për avionët privatë për këngëtaren.

 

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Gjermania, që ka regjistruar një vonesë të madhe teknologjike, ka…