Çmime marramendëse të derivateve në Pejë nga Petrol Company

12 qershor 2024 | 13:02

KUJDES!  Ajo çka do të lexoni më poshtë mund të tingëllojë e pabesueshme, por është e vërtetë, kështu që mbajeni veten.

Ju rekomandojmë ta lexoni deri në fund!

Çmimet e derivateve po ulen në mënyrë marramendëse…vetëm në Petrol Company.

Të gjithë qytetarët e Pejës, këto ditë do të mund të përfitojnë nga këto zbritje.

Ju mund të merrni Euro Diesel për 1.22€, Diesel të lirë për 1.20€, dhe benzinë për 1.27€.

Lidhni rripin e sigurimit dhe shkuam!

Me tri lokacionet e përshtatshme të Petrol Company-së në Pejë – Qyshk, Fushë e Pejës dhe Sheshi “Haxhi Zeka” – nuk jeni asnjëherë larg kursimeve.

Për t’i parë çmimet e të gjitha pikave, atëherë bashkohu në komunitetin në viber, duke klikuar linkun: https://bit.ly/3khQ2gz

Ky komunitet ju tregon secilën herë çmimet kryesore, ofertat dhe më të rejat. Kush e di se çfarë surprizash të tjera ju presin?

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Në sheshet e Prishtinës kanë parakaluar  trupat e FSK-së dhe…