Courtney grindet me të dashurin në aeroport

23 prill 11:37

Aktorja Courtney Cox dhe i dashuri i saj Johnny McDaid ishin ribashkuar në vitin 2016 dhe që nga atëherë kanë qenë gjithmonë e më të afërt, shkruan “Daily Mail”.

Megjithatë, ylli i serisë hit “Friends” u pa duke u grindur me Coxin kur aterruan në aeroportin e Los Angelesit. Mësohet se 53-vjeçarja dhe 41-vjeçari po ktheheshin nga një udhëtim nga Nju Jorku.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Angelina Jolie ka një talent të njëjtë me djalin e…