Coutinho: Kalimi te Barça, ëndërr e bërë realitet

08 janar 2018 | 10:31

Ylli brazilian, Philippe Coutinho ka thënë se kalimi te Barcelona është ëndërr e bërë realitet.

“Tung fansa të Barçës, tashmë jam këtu, është ëndërr e bërë realitet dhe shpresoj të ju shoh nesër”, ka thënë Coutinho në një video në “Twitter”. 25-vjeçari i ka kushtuar Barçës rreth 160 milionë euro, kurse ka nënshkruar kontratë pesëvjeçare e gjysmë.

Redaksia online
(e.r. / epokaere.com)

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Mijëra qytetarë të Kosovës kanë shprehur qartas qëndrimin e tyre…