Ç’po ndodh me Kanye West ribashkohet me Kim Kardashian

21 korrik 13:06

Kim Kardashian dhe Kanye West janë bërë bashkë për hir të fëmijëve së fundmi pavarësisht keqkuptimeve pas divorcit. Reperi dhe Kim ndërmorën një udhëtim në San Francisko bashkë me fëmijët gjatë fundjavës.

Sipas një burimi të Us Weekly, ata vizituan muzeun e qytetit dhe dukeshin si një familje normale. Megjithëse reperi iu ka dhënë fund mosmarrëveshjeve me ish gruan dhe po kalon kohë me të për hir të fëmijëve, kjo nuk ka ndikuar aspak në raportin me Irina Shayk.

Megjithëse u përfol se i kishin dhën fund lidhjes, ky lajm nuk është i vërtetë. Mediat e huaja shkruajnë se ata vazhdojnë edne baskë dhe reperi e ka vizituar disa herë modelen. Kujtojmë që Irina dhe Kanye përfliteshin prej kohësh për një romacë derisa u kapën mat pas një udhëtimi në Francë.

Kim Kardashian Says She 'Could Do Two More' Kids with Kanye West | PEOPLE.com

Kanye West and Irina Shayk are already cooling off: sources

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Deputeti i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Pal Lekaj,…