“Ç’punë ke ti me Luizin” | Publikohet telefoinata e Oltës me bashkëshortin brenda BBV

30 mars 22:15

Në prime-in e fundit të Big Brother VIP, Arbana Osmani i komunikoi banorëve sulmin kriminal që tronditi godinën e Top Channel mesnatën e së dielës. Të tronditur nga ky lajm, banorët u vunë përballë pyetjes nëse ndihen të sigurt për ta vazhduar lojën e tyre.

Për të qenë më të qartë atyre i është lejuar biseda me në familjarë. Sot Olta ka bërë telefonatën e saj me bashkëshortin, Dori. Ky i fundit ka kaluar përtej arsyes së telefonatës duke tentuar t’i japë mendimin e tij në lidhje me Luizin dhe lojën e partneres së tij.

“Big Brother-in nuk e ke me Luizin, e ke me publikun. Ç’punë ke ti me Luizin. Luizi bën garën e vet, ti tënden. Secili ka garën e vet”, pas këtij komunikimi produksioni ka ndërprerë telefonatën e Oltës me Dorin.

@tiktok_domi3

#luizejlli #kjaratito #meluiz #meluizinmeluanin🦁🦁🦁🦁🦁

♬ suono originale – do__mi

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryeministri Albin Kurti, në Rubikon të Klan Kosovës, ka thënë…