Cristiano Ronaldo “harron” Ligën e Kampionëve

20 maj 13:30

Finalja e madhe e Ligës së Kampionëve është vetëm nëntë ditë larg. Cristiano Ronaldo ka gjetur kohë të pushojë me të dashurën Georgina Rodriguez.

Revista “Diez Minutos” ka publikuar disa fotografi të çiftit të famshëm duke kaluar momente romantike në një plazh në Ibiza.

Cristiano dhe Georgina kanë marrë me vete vetëm Cristiano Ronaldo Junior, kurse fëmijët e tjerë më të vegjël i kanë lënë në shtëpi.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Finalja e madhe e Ligës së Kampionëve është vetëm nëntë…