Çudit Kim Kardashian: Herën e parë u martova nën ndikimin e ekstazës

26 nëntor 2018 | 12:53

Ylli televiziv në episodin e së dielës, “Keeping Up Ëith the Kardashians”, nëna e tre fëmijëve tregoi një nga veprimet e pamenduara sipas saj gjatë një bisede me Scott Disick dhe Kendall Jenner.

Ajo tregoi se në vitin 2000 ishte martuar gjatë ekstazës me Damon Thomas.

“U martova në ekstazë. Herën e parë” tha 38 vjeçarja, për martesën e saj me prodhuesin e muzikës Damon Thomas në vitin 2000.

“Unë bëra ekstazë një herë dhe u martova,” vazhdoi ajo. “E bëra përsëri, bëra një kasetë seksi. Ashtu si, çdo gjë e keqe do të ndodhte.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Vijon sezoni me luhatje i skuadrës së Lakers, që u…