Dafina Zeqiri nuk i kursen momentet e veçanta me partnerin

14 janar 16:15

Momente intime në borë, Dafina Zeqiri nuk i kursen momentet e

Pak ditë më parë, Dafina Zeqiri dhe Dj Geek, vendosën që të tregonin se janë rikthyer së bashku. E që në momentin që e bënë sërish publike lidhjen e tyre,m ata nuk i kursejnë fotot dhe videot ku shfaqen në shoqërinë e njëri-tjetrit në rrjetet sociale.

Momente intime në borë, Dafina Zeqiri nuk i kursen momentet e

Së fundmi, këngëtarja e dashur për publikun ishte ajo që ndau dy foto me ndjekësit në “Instagram”. Në foton e parë, Dafina shfaqet krah partnerit të saj, të cilët janë “arratisur” drejt një destinacioni me borë.

Momente intime në borë, Dafina Zeqiri nuk i kursen momentet e

Momente intime në borë, Dafina Zeqiri nuk i kursen momentet e

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Shëndeti në masë të madhe varet nga mënyra e të…