“Daily Mail”: Ozili në verë transferohet te Juve

15 janar 2018 | 10:51

 

Mesut Ozil nuk do të largohet në këtë afat kalimtar nga Arsenali, por në afatin kalimtar të verës.

Lajmi është bërë me dije nga “Daily Mail”, kurse Ozili do t’i bashkohet “Zonjës së Vjetër” me parametra zero, pasi kontrata e tij me Arsenalin është shumë afër përfundimit. Nëse Ozili transferohet te Juventusi, atëherë do t’i gjejë shokët e kombëtares Khedira, Howedes dhe Emre Can.

Ky i fundit është pjesë e Liverpoolit, por ka arritur marrëveshje për transferim në afatin kalimtar të verës.

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Miniafati kalimtar në hendboll këtë vit fillon sot (e hënë)…