Daku: Kam shumë oferta nga klubet jashtë Kosovës  

15 mars 2021 | 12:55

Sulmuesi fantastik i Ballkanit, Mirlind Daku në emisionin “Dueli Sportiv” ka pranuar se ka shumë oferta nga jashtë.

Sulmuesi nga Gjilani ka shtuar se përkundër ofertave është i koncentruar te skuadra aktuale, Ballkani.

“Kam shumë oferta serioze nga jashtë. Oferta konkrete. Por, i kam thënë menaxherit se nuk dua të dekoncentrohem dhe se flasim për to në fund të sezonit”, ka thënë Daku.

 

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Qeveria e Republikës së Kosovës, e drejtuar nga kryeministri në…