Dalin në shitje biletat e ndeshjes Kosovë-Bjellorusi, këto janë çmimet  

16 nëntor 2023 | 13:02

Biletat për ndeshjen Kosovë-Bjellorusi kanë dalë në shitje, njofton Federata e Futbollit e Kosovës.

“Dardanët” e presin Bjellorusinë në stadiumin “Fadil Vokrri” në kuadër të kualifikimeve për “Euro 2024”.

Biletat për këtë ndeshje që zhvillohet më 21 nëntor në orën 20:45 mund të blihen përmes platformës online në linkun e mëposhtëm: https://eu.ebileta.al/biglietteria/listaEventiPub.do

Çmimet e biletave janë si në vijim: Veri dhe Jug 5 euro, Lindje 10 euro, Perëndim 20 euro dhe VIP 80 euro.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës (IKSHPK) ka njoftuar…