Dalin pamjet/ Grushte pas emisionit, Eri rrihet në korridor me Dorin (Video)

28 shkurt 22:44

Hyrja e Dorit në Përputhen nisi në mënyrën më të keqe të mundshme.

Pas disa minutash që i kishte hyrë në emision ai u përplas me Erin, që shkoi deri në përplasje fizike.

Sonte në Përputhen Prime janë publikuar pamjet e patranstmetura të sherrit që vazhdoi edhe pas emisionit.

Përplasja përfundoi me fjalë të pista dhe grushte. U desh ndërhyrja e konkurentëve të tjerë që dy djemtë të ndaheshin.

Si ndodhi sherri

Eri pasi doli nga studio për tu qetësuar tha për Dorin se: Po e mbroja, se thashë kam hyrë vetë i ri dhe e di ca presioni ka. ai e ka bërë për vemendje.

Por pavarësisht kësaj Eri shkon sërish ‘të sqarohet’ me Dorin e pyet: Çka ke ti për punë e leshit ore kokëpalarë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryeministri Edi Rama, i shoqëruar nga Ministrja e Shëndetësisë dhe…