Dardan Molliqaj takohet me ish-deputetin Florin Krasniqi (Foto)

12 dhjetor 2017 | 00:01

Lëvizja Vetëvendosje aktualisht po kalon një krizë brenda subjektit.

Megjithëse pritej dorëheqja e disa anëtarëve te VV-së, një gjë e tillë nuk ndodhi megjithëse mbledhja e kryesisë zgjati për gati 7orë.

Ish- sekratari i përgjithshëm i VV-së ditë më parë mësohet të ketë zhvilluar një takim me ish- deputetin Florin Krasniqi, milioneri i cili jeton dhe vepron në Amerikë.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Puna përgatitore për fazën përfundimtare të dialogut me Serbinë në…