“Dashnija ime” nga Sabri Fejzullahu (video)

13 prill 01:30

Këngëtari i mirënjohur kosovar, Sabri Fejzullahu ka publikuar këngën e tij më të re “Dashnija ime”.

Muzikën dhe orkestrimin e ka bërë Irkenc Hyka, derisa tekstin e ka shkruar Petro Xhori. Miksimin e këngës e ka bërë Jojo, derisa producent i saj është Mirton Xhekaj.

“Dashnija Ime” vjen me videoklip të punuar nga MProduction.

 

 

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kompensimin e orëve të humbura nga greva e janarit Sindikata…