Daut Haradinaj: Jasharajt u bënë flamurtarë të lirisë

05 mars 10:58

Me rastin e “Epopesë së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës”, Daut Haradinaj ka thënë se Jasharajt u bënë flamurtarë të lirisë.

“Çdo sakrificë e popullit tonë lidhet me simbolin e luftës për liri, familjes së Jasharajve. Jasharajt u bënë flamurtarë të lirisë, ku pas kësaj ngjarjeje populli ynë u mobilizua edhe më shumë për kthesën e madhe të luftës për liri. Lavdi familjes emblemë Jashari dhe të gjithë të rënëve për liri!”, ka shkruar Haradinaj në llogarinë e vet në “Facebook”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Floil është njëri nga vajrat e para vendore të industrisë…