Daut Haradinaj: Numri 119 po kthehet në vulën e shtetësisë

02 tetor 2019 | 22:14

Kandidati për deputet i AAK-së, Daut Haradinaj, është takuar me banorët e fshatit Isniq.

Ai përmes një postimi në llogarinë e vet në “Facebook”, ka shkruar se numri 119 po kthehet në vulën e shtetësisë.

Postimi i plotë i tij:

Kur e ke Isniqin në krah, e qe sonte e pashë që janë më shumë se 100%, fitorja në këtë anë do jetë bindëse dhe natyrisht pjesë e fitores se madhe me 6 tetor.

Numri 119 po kthehet në vulën e shtetësisë së Kosovës me të gjitha kapacitetet.

Na priftë e mbara!

DH

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
"Kur çohen në këmbë ushtarët e Ibrahim Rugovës nuk ka…