Daut Haradinaj poston fotografi me vëllanë, kryeministrin, dhe e falënderon atë

30 prill 2019 | 22:55

Deputeti Daut Haradinaj ka postuar në llogarinë e vet në “Facebook” një fotografi me vëllanë e vet, kryeministrin Ramush Haradinaj, ku mbi këtë fotografi ka shkruar: “Faleminderit”.

Ky falendërim i Dautit, duket të jetë për qëndrimin që ka mbajtur kryeministri për taksën ndaj produkteve serbe në Samitin e Berlinit, që taksa të qëndrojë ende.

Kryeministri është kthyer në Kosovë pas qëndrimit në Gjermani ku mori pjesë në Samitin e Berlinit.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Presidenti Hashim Thaçi ka thënë se rrëfimi Vasfije Krasniqi para…