Dauti poston foto me babain e tij dhe Nasim Haradinajn

26 shtator 00:45

Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Daut Haradinaj, ka reaguar duke postuar një fotografi në llogarinë e tij në Facebook, ndaj arrestimeve që u bënë sot gjatë ditës nga zyrtarët e EULEX-it, e ku ndër të arrestuarit ishte edhe nënkryetari i OVL-së së UÇK-së, Nasim Haradinaj.

Deputeti Haradinaj postoi një fotografi ku shihet me babain e vet, tashmë të ndjerë, Hilmi Haradinaj dhe me Nasim Haradinajn.

Fotografi kjo e shkrepur gjatë luftës së fundit në Kosovë, e ku subjektet në fotografi shihen të veshur me uniforma kamuflazhi të UÇK-së.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Një laborator kërkimi dhe zhvillimi i gjigantit kinez të teknologjisë…