David Beckham shfaqet duke kënduar për festa, Mariah Carey i bën komentin epik

06 dhjetor 15:25

Asgjë nuk e paralajmëron ardhjen e festave si këngët e Krishtlindjeve dhe duket se vetë David Beckham është në humor. Victoria Beckham postoi një video në Instagram ku shfaqet bashkëshorti i saj duke kënduar hitin më të fundit të Krishtlindjeve të Mariah Carey, “All I Want For Christmas Is You”.

Legjenda e futbollit shihet në video i ulur në banakun e kuzhinës, duke pirë një filxhan kafe dhe duke lëvizur në telefonin e tij. Me sa duket i pavetëdijshëm që gruaja e tij po e filmonte, Davidi këndoi rreshtat e hapjes së këngës së Krishtlindjes.

Sapo ndryshoi tonin e zërit të tij, ai e bëri Victorian të qeshte dhe ngriti sytë ta shihte. Në fund, David këndoi me zë të lartë notën e fundit të lartë të këngës në stilin acapella.

Videoja e lezetshme fitoi shpejt mbi një milion pëlqime dhe gjithashtu tërhoqi vëmendjen e vetë Carey, e cila tregoi vlerësimin e saj duke e shpallur atë “performancën e re të preferuar” të këngës.

Edhe pse ai shihet këtu duke kaluar një kohë të bukur festive me familjen e tij, David është përballur prej kohësh me kritika për rolin e tij si ambasador i kulturës dhe turizmit për Katarin. Shumë prej tyre kanë shprehur shqetësime për praktikat e të drejtave të njeriut të regjimit në vend, duke zgjedhur të bojkotojnë Kupën e Botës 2022 për të treguar mosmiratimin e tyre.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Maroku dhe Spanja përballën përsëri në Botëror, pas asaj ndeshje…