David Beckham uron për Krishtlindje

25 dhjetor 2018 | 11:40

David Beckham është futur në frymën e Krishtlindjeve. Ish-futbollisti 43-vjeçar ka postuar një fotografi të hënën në mëngjes pak përpara festës. “Mirëmëngjesi dhe gëzuar Krishtlindjet!”

Së fundmi Davidi është parë në rrugët e Londrës duke shëtitur me veturën “Aston Martin”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
David Beckham është futur në frymën e Krishtlindjeve. Ish-futbollisti 43-vjeçar…