David dhe Victoria Beckham nuk janë ndarë (Foto)

24 janar 10:56

David Beckham dhe bashkëshortja e tij Victoria dolën për darkë. Ish-futbollisti  44-vjeçar dhe disenjatorja 44-vjeçare u panë duke dalë nga një hotel të martën në Nju Jork.

Kohët e fundit u raportua se çifti i ka ndarë rrugët pas një kohe të gjatë bashkë, por gjithçka u vërtetua kur të dy u panë shumë të lumtur pranë njëri-tjetrit.

Image result for David dhe Victoria Beckham nuk janë ndarë

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
David Beckham dhe bashkëshortja e tij Victoria dolën për darkë.…