Dega e Nismës në Vushtrri, e mobilizuar për zgjedhjet e reja

06 gusht 2019 | 23:18

Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka vizituar të martën në mbrëmje degën e Nismës në Vushtrri.

“Si kudo tjetër, edhe në ketë degë vërehet mobilzim dhe entuziazëm i jashtëzakonshëm i strukturave tona për zgjedhjet e parakohshme. Nisma futet në këtë proces me objektva të qarta”, është thënë në njoftimin e Nismës Socialdemokrate.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK),  ka bërë të ditur se…