Delegacioni shqiptar takohet me Komisionin për Punë të Jashtme

08 dhjetor 12:02

Komisioni për Punë të Jashtme dhe Diasporë ka filluar takimin me delegacionin e Komisionit për Politikë të Jashtme të Kuvendit të Republikës së Shqipërisë.

Ky takim po mbahet pa prezencën e medieve.

Ndërkohë që nuk është paralajmëruar as konferencë për medie.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministri i Punëve të Brendshme dhe Administratës Publike, Agim Veliu,…