Dema: Vdekja e Bajram Rexhepi, humbje e madhe për vendin

21 gusht 2017 | 13:49

“Me dhimbje të thellë kam pranuar lajmin për vdekjen e hershme të Bajram Rexhepit. Ndaj dhimbjen me familjen Rexhepi! U shpreh ngushëllimet më të sinqerta për këtë humbje familjes, miqve dhe bashkëpunëtorëve të tij, si dhe gjithë popullit të Kosovës”, thuhet në ngushëllimin e rektorit Dema. Rektori i Universitetit të Prishtinës thekson që humbja e Bajram Rexhepit, ish-kryeministrit të Kosovës, është një humbje e madhe për vendin tonë.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministri në detyrë i Administratës Publike, njëherësh kryetar i Partisë…