Demi Lovato drejt shërimit të plotë pas 90 ditëve të rehabilitimit

29 tetor 2018 | 16:07

Këngëtarja Demi Lovato, para disa muajve është gjetur pa ndjenja në shtëpinë e saj pasi që kishte marrë mbi dozë të lëndëve narkotike.

Lovato pas kësaj ngjarjeje të rëndë, ka filluar rehabilitimin e saj për të ju kthyer normalitetit.

Nëna e Lovatos, Dianna De La Garza i ka treguar mediave se Demi që 90 ditë nuk ka poseduar ndonjë lëndë narkotike dhe rehabilitimi i saj po shkon shumë mirë.

“Po që 90 ditë dhe nuk mund të isha më falënderuese ose më krenare sepse të jesh e dhënë pas drogës është një sëmundje” ka thënë Dianna.

Duke parë që trajtimi i Demi Lovatos po shkon mirë, shumë shpejtë mund ta shohim rikthimin në muzikë.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa, bashkë me kryetarin e Grupit…