Demi Rose:  “I dashuri jot po më shikon”

22 janar 15:26

Përveçse publikon fotografi në “Instagram” ku shfaqet nudo, ajo duket se nuk e ka aspak problem që të dalë rrugëve thuajse e zhveshur.

Është fjala për modelen me forma bombastike, Demi Rose, e cila i ka “tërbuar” njerëzit në rrugë me veshjen e saj.

24-vjeçarja që ndodhet në Ibiza të Spanjës, ka dalë rrugëve e veshur me një fustan paksa të çuditshëm. Në fakt duket sikur është thuajse e zhveshur, pasi fustani është i çarë në të dyja anët dhe si gjithmonë dekolteja është shumë e hapur.

“Më vjen keq, i dashuri jot po më shikon”, shkruan modelja britanike krahas videos, pasi me të vërtetë të gjithë sytë janë tek ajo.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministri i Zhvillimit Ekonomik (MZhE) Valdrin Lluka dhe shefi i…