Demi Rose “kall” rrjetin me foto të nxehta, shfaq seksi dhe provokuese

23 shkurt 00:12

Demi Rose ka treguar asetet e saj seksi në bikine derisa ka pozuar në brigjet e nxehta nga Ibiza

Ajo ka kaluar kohë të konsiderueshme muajve të fundit në Ibiza, derisa është larsguar nga dimri i ftohtë dhe vetizolimi në Britani.

Demi Rose, 25, ka vazhduar që të kalojë pushimiet në ishuj të Ibizas derisa ka pozuar foto tepër të nxehta me bikine të marskës PrettyLittleThing.

Bikinet me kombinime të ngjyrës së kuqe të lidhura me toja, ka bërë që bukuroshja e lindur në Birmingham të na tregojë pothuajse të gjitha asetet e saj seksi.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Bodybuilderi, Flamur Grabovci, është sulmuar në ambientet e punës nga…