Demi Rose kënaqet me shoqet në plaz

15 korrik 2018 | 14:08

Demi Rose dhe shoqja e saj Alexandra Cane po kënaqen shumë në plazh. Vajzat janë fotografuar duke luajtur më njëra-tjetrën në plazh.

Të veshura me bikini, dyshja vuri në pah format bombastike. Demi dhe Alexandra dukeshin shumë seksi.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ka eskaluar protesta e banorëve të fshatit Mramor të Prishtinës,…