Demi Rose modelja më seksi e verës që po e lëmë pas

26 nëntor 13:20

Demi Rose, modelja britanike është bërë e famshme falë bukurisë së saj dhe të pasmeve jashtëzakonisht joshëse që i ka.

Ajo njihet sidomos për fotografitë përvëluese me kostume të larjes. Zeshkanja bombastike padyshim që është bukuroshja e verës që lamë pas, e cila ka realizuar një mori fotosh super seksi.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Patriot Behrami është shpallur fitues i turneut tradicional ndërkombëtar “Adem…