Demi Rose si ‘tigreshë’

09 tetor 2018 | 00:21

Me format e saj bombastike Demi Rose ka mbledhur miliona ndjekës në rrjetin social Instagram.

Dhe modelja nuk i zhgënjen asnjëherë.

Së fundmi, 23-vjeçarja është shfaqur si një ‘tigreshë’ e vërtetë.

Ajo ka pozuar një foto me bikini duke vënë në pah pasuritë e saj me të cilat mburret.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Zëvendëskryeministri i Kosovës, njëherësh ministër i Jashtëm, Behgjet Pacolli, ka…