Demi ua jep dhuratën e radhës 6.4 milionë fansave

27 shkurt 10:36

Fama e saj është në rritje të vazhdueshme dhe kjo reflektohet më së miri në “Instagram”, ku ka arritur tashmë 6.4 milionë ndjekës.

Demi është fotografuar së fundmi në Itali. Ajo ka ndarë disa fotografi për fansat në “Instagram”, ku i lë pak vend imagjinatës, duke u ekspozuar më shumë seç duhet.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Pa dyshim se do të bini në dashuri me këtë…