Dërguti i bashkohet Konjufcës në zyrat e LDK-së

22 dhjetor 2017 | 21:16

Shefi i Grupit Parlamentar të Vetëvendosjes!, Glauk Konjufca dhe deputetja e kësaj partie, Aida Dërguti janë parë në zyrat e LDK-së.

Konjufca ka thënë se aty ka shkuar për të parë edhe qëndrimin e LDK-së për atë që pritet të ndodhë.

Në këtë takim është i pranishëm edhe ambasadori britanik, Ruairi O’Connell.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Një grua shqiptare ka humbur jetën si pasojë e një…