Derisa vazhdon numërimi i votave, Abrashi: Vetëvendosje mbi 50%

27 shkurt 22:56

Kandidati për deputet nga Lëvizja Vetëvendosje, Artan Abrashi, ka thënë se kjo parti ka arritur mbi 50 për qind të votave në zgjedhjet e 14 shkurtit.

Këton komente ai i ka bërë në Facebook, teksa është shprehur se numërimi i votave është duke vazhduar.

“VETËVENDOSJE! mbi 50%, Numërimi vazhdon”, ka shkruar ai.

Lëvizja Vetëvendosje doli fituese në zgjedhjet e 14 shkurtit, e pasuar nga PDK dhe LDK.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ka ndërruar jetë bashkëshortja e Adem Demaçit, Xhemajlije Hoxha-Demaçi. Ajo…