Dështon transferimi i Berishës te Llapi

17 dhjetor 2018 | 11:41

Skuadra e Llapit është dorëzuar, pasi nuk ka arritur ta transferojë mbrojtësin Visar Berisha, i cili është pjesë e skuadrës së Ballkanit.

“Është dëshirë e jona që ta kemi në skuadër një futbollist si Visar Berisha, por Ballkani ka nevojë për të dhe ai do të qëndrojë aty”, ka thënë Batatina për “Gazetasheshi.com”.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Miss Filipinet u shpall fituese e konkursit prestigjioz Miss Universe…