Dhurata Ahmetaj publikon foto joshëse në fotosesionin e ri

05 dhjetor 14:55

Ka kohë që nuk ka sjellur një projekt të ri muzikor, por është mjaftë aktive me postimin e imazheve të ndryshme nga përditshmëria dhe aktivitet e saj.

Këngëtarja e njohur, Dhurata Ahmetaj edhe së fundi ka sjellur disa fotografi nga fotosesioni i realizuar së fundi.

Këngëtarja simpatike erdhi elegante në një kostum të bardh, derisa dukej sensuale dhe tejet joshës.

Mahnitëse dhe e këndshme u paraqit edhe këtë herë këngëtarja.

Related image

Image result for dhurata ahmetaj

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Në kuadër të investimeve kapitale të Ministrisë së Inovacionit dhe…