Dhurata magjike për 8 Mars?!

08 mars 2019 | 08:39

Mbi një vit e gjysmë industrisë së ushqimi dhe tryezave tona i është shtuar vaji i vetëm vendor në industrinë e ushqimit, vaji Floil.

Vaji ky që përmban vitaminat K dhe E të cilët shërbejnë si përforcues dhe antioksidant, dy elemente thelbësore që vitalizojnë trupin tonë dhe na bëjnë të ndihemi në formë.

Por përparësitë e vajit Floil nuk ndalen me kaq:
Floil është vaj i rafinuar 100%.
Pa kolesterol.
Pa aromë gjatë fërgimit.
Dhe ku ka më mirë se në festën më të rëndësishme për gruan apo nënën të bëni dhuratë vajin magjik Floil.

Urime festa e 8 Marsit nga Floil!

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Lideri i koalicionit "Forumi shqiptar", Nik Gjeloshaj, ka thënë se…