Dick Wolf ndahet nga gruaja pas 12 vjetësh martesë

09 janar 2019 | 11:03

Dick Wolf dhe gruaja e tij Noelle po ndahen zyrtarisht. 72-vjeçari paraqiti dokumentet për divorc më 3 dhjetor të vitit që kemi lënë pas, ka raportuar “TMZ”.

Noelle raportohet se ka kërkuar ndarje ligjore dhe mbështetje bashkëshortore. Të dy ishin të martuar për 12 vjet dhe kanë dy fëmijë së bashku. Kjo ishte martesa e tretë e Dickit.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Aktorja amerikane po shijon ditët me fëmijët. Angelina Jolie u…